Charity collab "Holding My Miracle"

pondělí 22. listopadu 2010

by
ad77design, BLdesign, Design by Ginger, DYP design, GT design, Hanulienka, Lara´s Digi World, PST design, sarahh graphics, scrapidea-timkova, Viky design, Zalinka design.

Vánoce jsou nejen časem, kdy myslíme na své blízké, své rodiny, ale i časem, kdy myslíme a pomáháme lidem, kteří mají v životě méně štěstí a naši pomoc potřebují. My Babinetky pomáháme človíčkům, kteří mají těžký start do života. Jsou to BabyKlokánci. Prosíme vás, otevřete svá srdce a zkuste i vy pomoci malým bojovníčkům. Zde jsou oficiální stránky BabyKlokánci 
a zde číslo účtu 358 935 4052/5500. 
Děkujeme.
Before we set on a Christmas ride, there is something we need to tell you. Christmas is the time when we think of our close ones and our families but we also think of people who need our help because they are less lucky than we are. We, Babinetky, help the little ones who have a bad start into life - we help BabyKangaroos. We would like to ask you to open your hearts and try to help the little fighters. The official website is BabyKlokanci and the bank account number 358 935 4052/5500 CZK. Thank you for all the little ones we will be able to help thanks to you.
 buy  HERE/ZDE
 moje LO:

0 komentářů:

Okomentovat

  © Blogger template The Professional Template II by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP